Smakołyki Deli4Dog

Z kodem DOGTALK20 otrzymacie 20% rabatu

Jak wiadomo, rynek smakołyków i przekąsek dla psów jest ogromny. Bardzo trudno się połapać, które smakołyki mogą być przydatne, a przede wszystkim, które będą nie tylko nieszkodliwe, ale i najzdrowsze dla naszego podopiecznego.

Przyznaję, że mam przetestowaną jedną markę półwilgotnych smakołyków, które bez problemu można dzielić na mniejsze kawałeczki, co jest niezbędne przy niewielkich psach.

Skoro coś jest dobre, psy to lubią, to po co zmieniać? Szczególnie, że to „filet z kurczaka”. I do tego liofilizowany (czyli twardy). Ale, skoro bez zobowiązań proponują przetestowanie, to dlaczego nie spróbować?

Przyszło opakowanie, bardzo ładnie i gustownie zapakowane. Tutaj ogromny plus za wygląd i estetykę opakowania. Same smaczki to prawie 100% kurczaka w kurczaku. W różnych rozmiarach: talarki, pałeczki i kosteczki, co umożliwia wykorzystanie smakołyków dla różnej wielkości psiaków. Dodatkowo te większe można podzielić na mniejsze kawałeczki. Co prawda trochę się przy tym kruszy, ale da się. Bardzo przyjemny zapach i wygląd. A co najważniejsze smakują zwierzakom. Nawet moim, a jeden jest wyjątkowo wybredny w tym temacie. I to właśnie jego reakcja na smakołyki Deli4Dog jest dla mnie najlepszą rekomendacją i opinią. Z rzeczy, może mniej ważnych, ale jednak bardzo istotnych to kwestia dbałości o dobór smaczków w poszczególnych opakowaniach. Bardzo niewiele z nich było złamanych bądź ukruszonych, o co przy tego typu produktach niestety, ale zdarza się.

Plusy

  • Smak i zapach – zniewoliły nawet tybetana
  • Różnorodna wielkość
  • Eleganckie opakowanie
  • Całkowicie naturalne – brak konserwantów

Minusy

  • Brak takich zupełnie małych (0,2 cm) smaczków, które wykorzystuję czasem w pracy z psami ras bardzo małych (ale większe bez problemu można podzielić)

Podsumowując. Dlaczego czasem warto poznać coś innego ?- Bo można się mile zaskoczyć trafiając na naprawdę rewelacyjny produkt.PolecamJa i Macio z Prodigy 🙂

PS. Z kodem DOGTALK20 otrzymacie 20% rabatu na pierwszy zakup https://deli4dog.com/#kup

Deli4Dog wygrało z parówką