Rekomendacje

Alicja Tęczyńska poleca stronę Piotr Kleszczyński DogTalk. 27 sierpnia o 20:37 ·

Polecam z czystym sumieniem. Piotr dostrzega rzeczy, na które sama nie zwróciłabym uwagi, konkretnie i zrozumiałe tłumaczy wszelkie zagadnienia, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Doskonale rozumie psy i przekazuje tą wiedzę opiekunowi, by mógł nawiązać zdrową i pełną zaufania relację z psem. Jego spokój i opanowanie bardzo pomagają w skupieniu na pracy. Piotr posiada ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Na spotkaniu dostałam wszystko czego potrzebowałam, a efekty były od razu widoczne. Myślę, że Ciri odetchnęła z ulgą widząc, że wreszcie dobrze ją rozumiem

Mona M. Fetela poleca stronę Piotr Kleszczyński DogTalk. 10 sierpnia ·

Bardzo dziękuje za pouczająca i mądrą wizytę i za Twoj spokój ??? powiem tylko tak. Kilka godzin po Twoim wyjściu siedziałam na podłodze z Felkiem i Jacykiem po obu stronach siebie. A Mela zaglądała zaciekawiona przez bramkę. Dziękuje

Joanna Cur poleca stronę Piotr Kleszczyński DogTalk. 21 czerwca ·

Trafiliśmy na Piotra “przypadkiem”. Poprosiliśmy go o pomoc po adopcji ze schroniska bardzo lękliwiej suni.
Pracujemy wspólnie od kilku dobrych miesięcy bo nasza Mania to naprawdę trudny przypadek. Jesteśmy pewni, ze bez Piotra kompletnie byśmy sobie nie poradzili.
Piotr to przemiły i sympatyczny człowiek. Bardzo spokojny i cierpliwy. Z ogromna wiedza. Odpowiadający na każde pytanie. Co ważne, jego pomoc nie kończy sie po zrealizowaniu wizyty. Utrzymuje kontakt telefoniczny i mailowy, bardzo interesują go postępy naszej Manii.
Jest naprawdę wspaniałym behawiorysta!
Piotr, dziekujemy, ze jestes! ?

Magdalena Śpiewak zrecenzowała: Piotr Kleszczyński DogTalk 12 października 2017

Gdy miałam problem z moim psem to Piotr jako jedyny udzielił mi sensownych rad w przystępny sposób. Co było dla mnie ważne nie oceniał mnie, nie krytykował, nie atakował jak wielu innych behawiorystów. Dzięki niemu wiem jakie błędy popełniałam i jak pracować z psem. Co jednak najważniejsze jego rady działają i już widzę postępy. Dodatkowo jest to człowiek przesympatyczny w kontakcie

Marta Wołczuk zrecenzowała: Piotr Kleszczyński DogTalk8 lipca 2018

POLECAM! Pracujemy z Panem Piotrem nad ulozeniem Gucia, psa, ktorego adoptowalismy ze schroniska.
Mimo zareklamowania przez schronisko psa jako bardzo lagodnego, szybko po adopcji Gucio przestal akceptowac inne psy, oraz zaczal “bronic” domownikow przed “niechcianymi” goscmi. Pan Piotr zaproponowal nam konkretny plan pracy z psem, wspiera profesjonalna porada i doskonale odczytuje psa. Chociaz jestesmy na poczatku drogi (praca nad posluszenstwem), umawiamy sie na kolejne spotkania, poniewaz dostrzegamy juz konkretne efekty.

Małgorzata Dybiec poleca stronę Piotr Kleszczyński DogTalk. 17 października 2018 ·

Spotkałam Zaklinacza… Jestem DT dla psiaka z Azylu Pod Psim Aniołem. Jogi jest już starszym Panem (ma 12 lat), bardzo schorowanym (cudem uciekł kostusze), nieufnym i introwertycznym. Ale ten zdystansowany, wycofany psiak gdy tylko ujrzał Pana Piotra podszedł do niego bez zawahania i został przy nim… Jedna wizyta a tak wiele się nauczyłam. Proste, łatwe metody przystępnie wytłumaczone, pokazane, wypróbowane i od razu skorygowane (moje błędy).
Panie Piotrze, to działa!!! Jogi jest zafascynowany ćwiczeniami, chętnie je wykonuje a po 15 min. pada i nie rozrabia. Bez frustracji, strachu i nic na siłę. Chociaż ten cwaniak już pewne rzeczy rozkminił i idzie “na skróty”:)
Polecam gorąco.

Magdalena Grądzka poleca stronę Piotr Kleszczyński DogTalk. 5 maja ·

Pracowalismy z Piotrem z naszym adopciakiem, ktory ma szereg problemow, a pojawienie sie dziecka w domu pokazalo kolejne aspekty wspolnego zycia.
Wdrozenie jego rad przynioslo efekty juz po pierwszym spotkaniu, co bylo mega motywujace do dalszej pracy! Piotr jest niezwykle opanowanym i rzeczowym czlowiekiem, doskonale wie, co chce osiagnac i jaki ma plan na psiaka. Odpowiedzialnie traktuje swoich “podopiecznych”, czulismy sie zaopiekowani od a do z. Z pewnoscia wrocimy, aby wspolnie zylo nam sie jeszcze lepiej. Dziekujemy