Mini regulamin konsultacji

  1. Termin konsultacji rezerwuję dopiero po otrzymaniu zwrotnego SMS’a  z potwierdzeniem akceptacji regulaminu, podaniem imienia i nazwiska, dokładnego adresu (klatka, piętro itp) oraz adresem e-mail (po konsultacji zalecenia i plan terapii wysyłam na ten adres).
    Bardzo proszę również o wypełnienie formularza 
  2. Dzień przed spotkaniem wysyłam SMS z prośbą o potwierdzenie konsultacji. Jeżeli nie dostanę od Was odpowiedzi do 22.00, to uznaję spotkanie za odwołane.
  3. Jeżeli proszę o wysłanie filmików*, to dopiero po ich otrzymaniu ustalam termin spotkania. Tutaj link do strony przez którą można wysyłać pliki o większych rozmiarach https://wetransfer.com/ , ewentualnie jako film “niepubliczny” na YouTube
  4. Jeżeli pies jest agresywny wobec ludzi, to muszę być o tym poinformowany. Wtedy spotkanie rozpoczynamy na zewnątrz.
  5. Jeżeli pies jest agresywny wobec ludzi i/lub psów, to musicie mieć ze sobą kaganiec. Polecam kagańce “Baskerville”.
  6. Kwestia karmienia psa przed spotkaniem: ustalamy indywidualnie.
  7. Umawiamy się na konkretną godzinę, natomiast proszę o wyrozumiałość jeśli spóźnię się 20 min. Czasami wcześniejsze spotkania się wydłużają. 
  8. I ostatnia prośba, aby nam się łatwiej pracowało i aby atmosfera była luźniejsza, proszę o jak najszybsze przejście na Ty 😉
*Dlaczego taki duży nacisk kładę na przygotowanie materiału filmowego? Podczas spotkania bardzo często niepożądane przez opiekuna zachowanie nie jest prezentowane przez psa. Dodatkowo gdy wysyłacie mi filmiki interakcji Waszego psa z innym, jestem w stanie szczegółowo ocenić intencje psa, przez co łatwiej będzie nam dobrać odpowiednią technikę pracy. Kolejnym powodem jest to, że podczas spotkania możemy wspólnie obejrzeć filmiki, oglądając je klatka po klatce możemy odczytać bardzo subtelne sygnały, które wysyłają sobie psy. Na żywo nie da się Wam ich opisać i pokazać, a dzięki takim wspólnym “seansom” jestem w stanie Was nauczyć interpretować zachowania Waszego psa. 

Akceptuję płatności kartami oraz BLIK