Mini regulamin konsultacji

Obowiązuje od 01.06.2023

 1. Termin konsultacji ostatecznie rezerwuję dopiero po otrzymaniu uzupełnionego formularza (potwierdzenie będzie wysłane SMS’em i/lub mailem ze strony)
 2. Dzień przed spotkaniem wysyłam SMS z potwierdzeniem konsultacji.
 3. Odwołanie konsultacji – najpóźniej 24 godziny przed umówioną konsultacją.
 4. Jeżeli proszę o wysłanie filmików*, to dopiero po ich otrzymaniu ustalam termin spotkania. Tutaj link do strony przez którą można wysyłać pliki o większych rozmiarach https://wetransfer.com/ , ewentualnie jako film “niepubliczny” na YouTube, lub przez dysk Google.
 5. Bezpłatne wsparcie przez e-mail, komunikatory (WhatsApp, SMS, Zoom) jest do ośmiu tygodni od ostatniej konsultacji “na żywo” – w tym:
  • 2 spotkania ZOOM (pierwszy termin ustalamy podczas konsultacji)
  • odpowiedzi na e-mail, SMS, WhatsApp (preferuję e-mail) – odpisuję w poniedziałki i czwartki
  • analiza przesłanych filmików (łącznie do 30 minut)
  • kolejne analizy, odpowiedzi, konsultacje – 40 zł za każde rozpoczęte 15 minut
 6. Jeżeli pies jest agresywny wobec ludzi, to muszę być o tym poinformowany. Wtedy spotkanie rozpoczynamy na zewnątrz.
 7. Jeżeli pies jest agresywny wobec ludzi i/lub psów, to musicie mieć ze sobą kaganiec. Polecam kagańce “Baskerville”, “Choppo” i podobne kagańce fizjologiczne.
 8. Kwestia karmienia psa przed spotkaniem: ustalamy indywidualnie. Nie wymagam, aby pies był głodny – to może znacząco zaburzać obraz problemu, z którym będziemy pracowali. Jeżeli jest to spotkanie stricte szkoleniowe (trening posłuszeństwa), najlepiej jest, jak od ostatniego posiłku minęło co najmniej 4 – 6 godzin.
 9. Umawiamy się na konkretną godzinę, natomiast proszę o wyrozumiałość jeśli spóźnię się 20 min. Czasami wcześniejsze spotkania się wydłużają. 
 10. I ostatnia prośba, aby nam się łatwiej pracowało i aby atmosfera była luźniejsza, proszę o jak najszybsze przejście na Ty 😉
*Dlaczego taki duży nacisk kładę na przygotowanie materiału filmowego? Podczas spotkania bardzo często niepożądane przez opiekuna zachowanie nie jest prezentowane przez psa. Dodatkowo gdy wysyłacie mi filmiki interakcji Waszego psa z innym, jestem w stanie szczegółowo ocenić intencje psa, przez co łatwiej będzie nam dobrać odpowiednią technikę pracy. Kolejnym powodem jest to, że podczas spotkania możemy wspólnie obejrzeć filmiki, oglądając je klatka po klatce możemy odczytać bardzo subtelne sygnały, które wysyłają sobie psy. Na żywo nie da się Wam ich opisać i pokazać, a dzięki takim wspólnym “seansom” jestem w stanie Was nauczyć interpretować zachowania Waszego psa. 

Akceptuję płatności kartami oraz BLIK